Vrijdag 3 december was het dan zover! Sinterklaas heeft 1 van zijn Pieten naar Emma & Sam gestuurd voor de prijsuitreiking van de kleurwedstrijd van Ondernemersvereniging Vaassen! Klungelpiet mocht dit jaar uit alle mooie kleurplaten 6 prijswinnaars kiezen. Aansluitend heeft hij zelf de meeste prijswinnaars kunnen verrassen met de prijs!

Kijk snel het filmpje en zie wie de prijswinnaars waren!! Helaas kon niet ieder kind een prijs winnen, maar Klungelpiet heeft natuurlijk wel alle kleurplaten meegenomen naar Sinterklaas en daar krijgen ze allemaal een mooi plekje aan de wand!
Sinterklaas is heel erg blij met de mooie kleurplaten!!!

De prijswinnaars van de kleurwedstrijd zijn:

  • Diede Siemelink
  • Amélie Cook
  • Thieme Prins
  • Sarah Schook
  • Saar Horstman
  • Dexx Vermanen

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd met jullie prijs!!